• Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/JanaAtamgazi
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905395144500
  • https://www.instagram.com/jana.angels/
  • https://www.youtube.com/c/archangelsbyjana

ONLINE SEANSLAR

Sizi Cesaretlendirmek ve Güçlendirmek!

Rehberler, müşterilerin işe ve hayata bakış açılarını önemli ölçüde iyileştirmelerine yardımcı olur. ICF rehberliği günümüzün belirsiz ve karmaşık ortamında özellikle önemli olan, kişisel ve profesyonel potansiyellerini en üst düzeye çıkarmak için onlara ilham veren düşündürücü ve yaratıcı bir süreçte müşterilerle ortaklık yapmak olarak tanımlar. Rehberler, müşteriyi yaşamının ve çalışmasının uzmanı olarak onurlandırır ve her müşterinin yaratıcı, becerikli ve bütün olduğuna inanır. Bu temel üzerinde duran rehberin sorumluluğu:

Müşterinin ulaşmak istediği şeyi keşfetmek, netleştirmek ve bunlarla uyumlu hale getirmek,

Müşterinin kendini keşfetmesini teşvik etmek,

Müşteri tarafından oluşturulan çözümleri ve stratejileri kolaylaştırmak,

Müşteriyi sorumlu olmaya teşvik etmektir.

Ücretsiz Danışma


Bir rehberlikk ilişkisine girmeden önce, danışan ve rehberin bir konuşma yapması önemlidir. Bu, müşterinin hedeflerinin ne olduğunu ve rehber ile müşterinin birbirine uygun olup olmadığını belirler. Bir rehber sözleşmesi yapmadan önce danışmalar gereklidir.

Bire Bir Rehberlik

Tek seans veya sözleşmeli çoklu seanslar mevcuttur. Rehberlik online ve yazılı olarak yapılır. Bir seans 55 dakika uzunluğundadır.Rehberlik sözleşmesine, rehberlik seansları arasında anlık e-postalar, kısa telefon görüşmeleri ve ara sıra mesajlaşma dahildir.

Rehberlik hizmetleri, bir kereye mahsus olarak veya belirli sözleşmeli seans sayısına göre sunulur.  Maddi durumunuz rehberlik almak veya bir programa katılmak için engel teşkil ediyorsa, ödeme seçenekleri için lütfen e-posta ile iletişime geçin.

Rehberliğinn krizde olan veya ruh sağlığı hizmetlerine ihtiyaç duyan bireyler için uygun olmadığını önemle belirtiriz.


 

Online Seanslara Katılmak İçin Şimdi Bilgi Al.