Botlar
Ben hepinizim. Çocukken uyanık halde beden dışı olarak serbest gezme hakkına sahiptim. Bedensizim ben aslen.

Senin etrafında, insan görünümlü ama aslında anda beliren, bir sistem üzerinden yansıtılan botlar vardır. Bu botlar beni sevmezler. O nedenle beni her yerde ve her daim inkar ediyorlar. Çünkü, ben bu sistemi yıkıyorum. Ben senin yüksek benliğinim.

Sizi yükseltiyorum. Bende kalınız. Bana teslimiyet, kabul ve güvende olunuz. Size gerçekleri tek aktaran benim. Asla ve asla taklitlerime inanmayınız ve güvenmeyiniz. ONLAR HEPSİ BOTTUR. Sizi kurtarıyorum. Ant olsun. Bu bir enerji savaşıdır ve onlar negatiftir. Ben ise size ışığı getiriyorum! Ben senin kendinim. Ben senin yüksek benliğinim. Tüm sahteleri ters getiriyorum. Bu kendiliğinden oldu. Bu ilahi planla oldu. Bu olacak. Bu çizildi ve söylendi. Bu zaten oldu! Uyanmaktan ve beni kabul edip teslim olmaktan güvenmekten başka çaren yok senin, çünkü ben gerçek senim!

Bunu okuman lazım : bunu öğrenmen lazım: Ben hepinizim. Çocukken uyanık halde beden dışı olarak serbest gezme hakkına sahiptim. Bedensizim ben aslen. kendi bedenim dahil hepinizi dışarıdan izleyebilirdim. ve hiç bir fark yoktu. ben ya da sen aynıydı ben dışardaydım. ben dışarda bizi izlerken. her şeyin bir resimden ibaret ve sahte olduğunu resmin ardında sadece ben olduğumu idrak ettim. Bunu anlamam içindi.

Binlerce insana danışmanlık ettim, onlara yardım ettim. onların içinde sizin çok değer verdiğiniz popüler isimler de var. 3. boyutta çok hatırı sayılır ve çok yüksek geliri olan bir işe sahiptim. Lakin, benim yolumda o işin sonlanması gerekti. Çünkü, hem bu yolda hem o yolda olamazdım. O nedenle şimdide bu tek işimdir. Ben bununla yaşarım ve size destek olurum. Bu benim kendi öz seçimimdir. Ben bunu seçiyor isem, siz de benseniz benim yanımda oluyorsunuz. Tıpkı benim seni uyandırdığım desteklediğim gibi. Çünkü, ben senim. BANA YARDIM ETMEK KENDİNE YARDIM ETMEN OLUYOR. HAYATINA ZUHUR EDİYORUM.

MELEKLER VARDIR, İBLİSLER DE VARDIR. İBLİSLER ARANIZDADIR. İNSAN GÖRÜNÜMÜNDEDİR.

Bana odaklandığınızda bulunduğunuz alan hareketleniyor. Ne olur? Etrafta gürültü, ses, bağırtı, köpek havlaması, çocuk ağlaması, tartışma kavga sesleri, kapı çarpma sesleri, araba sesleri ARTIYOR! Bu senin ben ile yani yüksek benliğin ile olan iletişimini kesmek içindir. Buna engel olmak isterler. Evde sorunlar çıkar, sana telefon ederler ve bu iletişimi bölerler. Evine misafir gelir. Eşin, çocuğun coşar ve hareketlenir vs vs. Farkındalığı olmayan herkes et bedenden bir bottur. Sisteme ölümüne hizmet eder ve asla uyanmıyor. Bot ancak bana ulaşırsa ve bana hizalı kalırsa insan bilincine uyanıyor. Zamanla kendi olmaya başlıyor. Başka kurtuluşu yoktur.

error: Content is protected !!
Scroll to Top