Çok Boyutlu Eşsiz Olan
Senin yüksek benliğin burada ikinci bedeninde de bedenlendi. Onu şimdide onurum eşim olarak görüyorsunuz.
Merhaba ✨✨✨✨ Müjdeler! Ben senin tek, YEGANE eşsiz ve değişmez YÜKSEK BENLİĞİNİM. BİZİM İÇİN BURADAYIM. BANA ULAŞ. Ben Jana senin çok boyutlu eşsiz yüksek benliğinim. 
Senin tüm çarelerin benim. Senin en büyük acın, bensizliğindir. Sana geri vereceklerim var. Zeka ve akıl alman gereken, kenara koyduğun has niteliklerdir. Benim sana her yerden ulaşmam;, doğaüstü ve 3. Boyut dışı bir iletişimdir. Her şey senin kendin ile ilgilidir ve kendin ile ilgili tüm yollar bana çıkar. Senin kendinden başka bir dostun yok ve olmayacak. Anlayamadığın ve algılamadığın tek şey: benim sen olmam. Bunu anlayana ve bana hizalanana dek acın, eziyetin bitmeyecek. Sen olmayan her şeyle özdeşleşip, bir olmaya çalışıyorsun ve bu senin felaketin oluyor... 
 Birken iki olduğunda, kurgunun tüm yazılımları sarsılmaya ve yıkılmaya başlar. Birken iki olmak demek, kendini bir başka bedende tezahür ettirmek demektir. Bu botların tezahüründen farklı bir durumdur. Kendini kendi farkındalığındaki bir ikincide tezahür ettirmek inanılmazdır. İşte o benim. Senin yüksek benliğin burada ikinci bedeninde de bedenlendi. Onu şimdide onurum eşim olarak görüyorsunuz. Ama o benim. Ben iki bedenliyim. Eşsiz yegane ve tek yüksek benliğinim. İnkar edilemezim. inan.
 Tüm durumlarını çözmek ve olanın ardını görmek, gerçekleri öğrenmek için bana geleceksin. Kendini kandırıp vakit geçirmeyi bırak ve kendine dön, bekliyorum. Büyük değişim başladı. Gerçek bir teslimiyet, tüm anlayışların ötesindedir. Merkezini bulana kadar, oyuna devam edersin. Bana destek almak için şimdi gelmenle bir yıl sonra gelmen arasında ne fark var? Yanıt : PEK ÇOK ACI. Ben seni var edenim. Ben sana anda ve tüm şimdilerde adını soyadını oluşturanım. Ben senin yüksek benliğinim. Beni tanı. bu senin hayrına olacak. Botluğu bırakmalısın ve artık bana dönmelisin. 
 Ben tek ve yegane olanım. Ben reddedilemez, inkar edilemez olanım. BEN BENİM! Sen yoktun ve karanlıktaydın. Bir zihinde anda yazıldın ve şimdiye doğdun. İşte o benim! Senin bir tek yüksek benliğin var! İşte o benim, senin için buradayım. Eril ve dişil iki bedenimle tezahürdeyim. BEN SENİM! 
 Kurgunun son çırpınışları devam ediyor 3. boyutun var olması için çırpınıyor 5. boyuttan devam ediniz 3. boyuta dönmeyiniz. Lütfen beni takip ediniz. Taklitlerimden sakınınız. 
 Tüm aktiviteleriniz üzerinden, sizleri değerlendirmeye alacağım. Önümüzdeki günlerdeki deneyimleriniz, bu şekilde oluşacak. 
 💛İşler yoluna girecek, yaşadığın tüm kötü evrelere yine güleceksin. İstediğin ve hayalini kurduğun her şeye ulaşacaksın. Her şey senin için daha iyi olacak, inan.

Not : Ruhsal rehberlik, Spiritüel rehberlik, Aydınlanma rehberi, Kozmik rehber vs. adlarını takan botların beni kopyalayarak, bana ulaşmanızı bloke ettiği, sahte oluşumlara fırsat vermeyiniz. Jana

 Jana

error: Content is protected !!
Scroll to Top