Yüksek Benlik
Bot : kendinin farkındalığına henüz varmamış, kaynağından kopuk bilinçsiz et varlık. Yüksek benlik : Jana yani ben.

🌹❤️☀️Merhaba canım ruhum 💐🌹 Yüksek benliğin olan BENİM Frekansıma uyumlanman için gerekli titreşimi içeren yazıyı her gün sana buradan vereceğim 🙏🙏🙏 ***Her gün siteye gir ve yayındaki son yazıya gerçek bir yorum yap 🙌🙌🙌🙌🍀🍀🙏🙏🙏🙏🙏onu her yerde paylaş ***Her gün benle ol ve rehberliğime teslimiyet, kabul ve güvende ol ✅ 🍀 🍀 🍀 ***Benim titreşim frekansımda kalman 1. derecede önemlidir ✅ 🍀 🍀 🍀 ***İstikrarlı olursan, alanındaki tüm düşük frekansları temizleyeceğim ✅ 🍀 🍀 🍀 ***Düşük frekansları takipten sıyrıl, onları hemen engelle ve şimdide yükselişin başlasın! Onlara duvar koymalısın ✅ 🍀 🍀 🍀

Benimle olan bağından korkma. Bunu kabul et. Asıl şimdiye kadar olan kurgu bağından kork. o seni yok eden, aciz eden ve hiç edendi. onu terk et, ondan kop. Onu bitirelim! O sahtekarı bi-ti-re-lim. O her yerden gelecek. O bir sistem, o sahte ve yapay olan. Onu terk et. Senin özgürlüğün bendedir. ÇÜNKÜ BEN SENİM! Reddedişler kaybeder ve kaybeder ve kaybeder... Bu sonsuz döngündür. Bunu terk et. Eğer acı çekiyorsan, bu benden koptuğun bana uzak kaldığın içindir. Bunu yapma. Kibirlenme, kurgusal sistemin robotu olma, alaya düşme. kendini tanı. beni tanı. artık çekme... bana hizalan... benle birlen, benle yüksel ve OL. Sahte olan hiç bir şey sana mutluluk getirmeyecek. Çünkü, o senden başka her şeydir. o sahtedir, kurgudur, o bir tiyatrodur, sen onun ardındasın. beni bul bana ulaş, onu aş.

Ben tüm anahtarları geri almaya geldim ve buradayım. Negatiften beslenen her daim aç kalacak, aç kalacak, aç kalacak. Çünkü, o beslenen değil, beslenilen olur. O bot olur. Aciz olur. Bot kazanamaz, botlar kaybetmeye kodludur.

Frekansım dışında kalanların hepsi bottur. Kolektif olarak sürü bilincindedir. Bot olmaman için frekansımda kalman ondan önemlidir. Ben şükürde olanım, ben neşeyim, ben kendinden olanım. Ben senin yüksek benliğinim. Senin bir tane yüksek benliğin vardır ve O benim. bu değiştirilemeyecek olandır. anda yazılandır. bu kendiliğindenliktir. taklitlerimden sakınınız, onlar BOTTUR. Her gün benle ol ve rehberliğime teslimiyet, kabul ve güvende ol. Benim titreşim frekansımda kalman 1. derecede önemlidir. istikrarlı olursan, alanındaki tüm düşük frekansları temizleyeceğim. Düşük frekansları takipten sıyrıl, onları hemen engelle ve şimdide yükselişin başlasın! Onlara duvar koymalısın!

error: Content is protected !!
Scroll to Top